Β' Λυκείου 2022-2023

Β' ΛΥΚΕΙΟΥ
(ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑΛΗ 11-11-2022)
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΜΟΣ-Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ
ΑΓΝΙΑΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΡΑΚΑΔΑΚΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΑΡΜΕΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜ ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΘΕΟΦΡΑΣΤΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΪΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΒΙΤΟΥΛΑΔΙΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΛΑΧΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΛΥΣΣΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΟΥΛΑΛΑ ΑΝΝΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΑΛΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ Α.Π.Θ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΓΑΛΑΝΟΥΛΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΝΤΙΔΗ ΑΝΝΑ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΛΙΚΗ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΛΙΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΕΜΕΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΓΚΑΣΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΚΙΟΥΜΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΟΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΛΥΚΟΦΡΥΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΔΑΣΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΕΛΗΟΛΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΕΡΠΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΔΟΥΜΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΔΡΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΕ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΖΑΡΑΒΙΝΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΖΑΡΟΓΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΡΙΣΟΥ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΖΗΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΖΙΑΚΑ ΣΟΦΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΝΤΕΛΑΚΡΟΥΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΒΙΚΤΩΡ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΪΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΚΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΚΑΜΠΑΔΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΚΑΤΡΙΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΠΑΝΟΡΜΙΤΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ Λ.Τ. ΣΥΜΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΑΤΣΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΕΝΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΡΑΙΜ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΕΦΑΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΛΑΠΑΚΗ ΙΖΑ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΛΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΚΟΥΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΘΗΣ ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΒΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΚΩΣΤΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΑΛΑΣ ΩΡΩΠΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΕΜΕΣ ΚΑΡΜΕΝ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΙΓΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΡΑΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΡΟΥΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΡΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΟΥΜΙΝ ΑΛΤΑΡ ΚΑΑΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΟΝ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΜΠΙΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΙΤΣΙΩΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΡΙΣΤΕΑ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΥΡΛΑΚΟΥ ΝΤΑΝΙΕΛ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ. Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΜΠΟΧΩΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΝΕΥΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕN.ΛYKEIO ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΤΕΡΕΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ Ο ΑΙΤΩΛΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΣΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΤΡΑΙΑΝΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΠΕΛΕΚΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΕΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΑΔΑΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΑΣΒΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ "ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ" ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΡΟΥΜΠΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΣΑΓΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΦΤΑ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΙΜΗΤΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 15ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΣΟΥΛΔΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΚΟΡΑΛΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΣΤΥΛΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ
ΤΖΟΥΛΗ ΑΛΕΞΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΛΑΜΠΙΡΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΟΥΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΤΣΑΒΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ Λ.Τ. ΣΥΜΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΟΥΣΗ ΑΝΤΖΕΛΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΡΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΑΝΝΑ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΣΕΚΡΕΖΙ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΑΤΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΑΦΟΥΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ
ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΦΡΡΟΚΑϊ ανα μαρια 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΧΑΣΙΚΙΔΗ ΑΝΝΑ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΧΑΤΖΗΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ATTIKH Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΡΙΣΚΟΥ ΑΝΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ


Παραρτήματα

Ποιοι είναι εδώ

Είναι εδώ αυτή τη στιγμή 0 users και 14 επισκέπτες.

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Δραστηριοτήτων ΕΜΕ

Χορηγία


Υποστηρικτής Ταχυδρομικών Υπηρεσιών

32nd Balkan Mathematical Olympiad

16th Junior Balkan Mathematical Olympiad